پرداخت آنلاین

۶ موردی که صاحبان کسب و کار باید از پرداخت آنلاین بدانند!

با وجود پیشرفت هیجان انگیز و مداوم در فن‌آوری با پرداخت‌های تلفن همراه، کیف پول، هنوز هم چالش‌های پرداخت وجود دارد...

با وجود پیشرفت هیجان انگیز و مداوم در فن‌آوری با پرداخت‌های تلفن همراه، کیف پول، گزینه های پرداخت بین‌المللی و امنیت بیشتر، هنوز هم چالش‌های پرداخت منحصر به فرد با پلتفرم های پرداخت آنلاین وجود دارد که به تاثیر بر کسب و کارها در سراسر جهان ادامه خواهند داد. چالش‌های منحصر به فرد بسیاری وجود دارد که با فضای پرداخت مواجه می‌شوند که مشکل  انجام پرداخت بدون داشتن تراکنش های تقلبی را سخت‌تر و سخت‌تر می کند. در این مطلب به برخی از چالش‌های مربوط به پرداخت آنلاین اشاره خواهیم کرد که نکاتی در مورد ارائه پرداخت‌های آنلاین و مسائل امنیتی می باشد.

کلاهبرداری

پیشرفت‌های مداومی در فن‌آوری برای رسیدگی به کلاهبرداری وجود دارد، که در تراکنش هایی که نیاز به ارائه یک کارت یا انواع دیگر از سند پرداخت ندارد (برای مسدود کردن یا نشان‌دادن) رایج است. انواع جدیدی از کلاهبرداری توسط مجرمان در حال توسعه است که تشخیص می‌دهند چگونه تدابیر امنیتی فعلی را درهم بشکنند.

کلاهبرداری همیشه همراه ما بوده ‌است و در این روند هیچ نشانه‌ای از کند شدن سرعت وجود ندارد. با این حال، ما می‌توانیم خود را با احتیاط برای مقابله با این مشکل آماده کنیم تا بتوانیم در برابر این کلاه بردارها محافظت بهتری داشته باشیم.

این به ما کمک می‌کند به یاد داشته باشیم و به یکدیگر یادآوری کنیم که به حفاظت مداوم از اطلاعات و توسعه فعالانه راه ‌حل‌های امنیتی جدید برای مبارزه با کلاهبرداری نیاز داریم.

توصیه: با انجام حسابرسی سیستم پرداخت آنلاین خود شروع کنید. شما حتی می‌توانید از یک متخصص امنیت آنلاین بخواهید که یک ارزیابی برای شناسایی هر گونه آسیب‌پذیری در اختیار شما قرار دهد. همچنین، ارائه دهندگان خدمات پرداخت آنلاینی که استفاده می کنید را بررسی کنید تا اقدامات امنیتی آن ها برای مبارزه با تقلب را بهتر درک کنید.

امنیت خرید اینترنتی

شارژبک (Chargebacks)

چالش اصلی برای صاحبان کسب‌وکار در صنعت پرداخت‌های آنلاین به شکل شارژبک است که می‌تواند هزینه‌های اضافی ایجاد کرده و به دارایی شرکت آسیب برساند. بسیاری شارژبک ها حتی می‌توانند به معنای نقطه پایان برای یک کسب‌وکار باشند. بسیاری از صاحبین کسب‌وکار میزان شارژبک ها را فاکتور نمی کنند و اینکه چگونه بر نرخ دسترسی با پردازشگر آن‌ها تاثیر می‌گذارد.شارژبک ها همچنین می‌تواند عامل تعیین‌کننده در بسته شدن حساب باشد.

توصیه: ابزارهای جدیدی را در نظر بگیرید که به شما در شناسایی الگوها در رفتار کاربر زمانی که تراکنش خرید به صورت نرمال انجام نمی شود کمک می‌کند و می‌تواند مشخص کند که فرد دیگری از منابع پرداختی آن کاربر استفاده می کند. این تراکنش ها را قبل از این که شارژبک رخ دهد، غیرفعال کنید.

مرتبط بخوانید: مراقب صفحات فیشینگ مشابه آیدی پی باشید!

تقاضا برای ویژگی‌های پرداخت بیشتر

همانطور که بیشتر مشتریان احتمالات و هیجان انواع جدیدی از گزینه‌های پرداخت را می‌بینند که فراتر از پول نقد، چک و کارت اعتباری است، انتظارات آن‌ها سریع‌تر از توانایی بسیاری از شرکت‌ها برای ارائه تمام این ویژگی‌ها و گزینه‌های پرداخت افزایش‌یافته است.

تقاضای زیادی در این بخش‌ها به عنوان پرداختی‌های نظیر به نظیر و در انواع جدید بازارهای پول ایجاد می‌شوند. هم چنین مصرف کنندگان و کسب و کارها به ایده یک جامعه بدون پول نقد و توانایی پرداخت آنلاین برای تمام انواع معاملات موجود علاقه‌مند هستند. به همین دلیل است که بسیاری از شرکت‌های پرداخت برتر در حال ظهور هستند.

توصیه: تحقیق و بررسی خود را بر روی دیگر ارائه دهندگان پرداخت آنلاین انجام دهید که ممکن است قادر به ارائه مجموعه جامع تری از راه‌حل‌های پرداخت باشند که ویژگی‌های پرداختی بیشتری را به مشتریان شما تحویل دهند. شما حتی می‌توانید یک ارائه دهنده خدمات را پیدا کنید که نرخ رقابتی بیشتری را برای ویژگی‌های پرداخت بیشتر ارایه می‌دهد.

پرداخت بین المللی

پرداخت‌های آنلاین  بین المللی

پردازش کارت اعتباری بین‌المللی برای شرکت‌ها و افراد این امکان را در کل دنیا به وجود می آورد که معاملات خود را انجام دهند. این مساله چالش‌های منحصر به فرد مربوط به مبادله ارز، موانع کلامی، استانداردهای مختلف پرداخت و فن‌آوری، امنیت، و محیط‌های نظارتی مختلف و زیرساخت‌های بانکی متناقض را ایجاد می‌کند.

عدم یکپارچه‌سازی نیازمند مقدار زیادی کار و توافق است تا بتواند به طور واقعی به مشتریان در جامعه بین‌المللی پرداخت خدمات ارائه کند.

توصیه: تعیین یک ارایه‌دهنده پرداخت‌های بین‌المللی قابل‌اعتماد که بتواند به شما کمک کند تا آبه‌ای پیچیده پرداخت‌ها را در اینترنت جستجو کنید، ابزارها و منابع دانش را برای کمک به درک نیازمندی‌های مختلف کار با مشتریان در کشورهای مختلف یاری کنید.

 

ادغام سیستم‌ها

محیط پرداخت آنلاین دارای فرایندهای فن‌آوری تخصصی است که گاهی برای ادغام با سیستم‌عامل‌های دیگر و سخت‌افزار مورد استفاده توسط شرکت‌های مختلف دشوار است.

مرتبط بخوانید : بهترین درگاه پرداخت آنلاین

ادغام با این شرکت‌ها و دولت‌ها، با توجه به مقدار سیستم‌ها و مقررات مربوطه، که ممکن است منجر به تاخیر در پرداخت‌ها، هزینه‌ها، از دست دادن معاملات و دیگر مسایل تراکنش پول شود، می‌تواند کاملا پیچیده شود. حتی زمانی که پرداختهای آنلاین یکپارچه می‌شوند، برای بسیاری از صاحبان کسب و کارهای کوچک که تمایل دارند در عرصه پرداخت‌های آنلاین شرکت کنند، هزینه بالا و خارج از دسترسی دارد.

توصیه: ارائه دهندگان پرداخت آنلاین را شناسایی کنید که طرح های یکپارچه‌سازی ثالث متعددی را ارائه می‌کنند یا این که می‌تواند به شما API ها بدهد تا تیم توسعه شما بتواند این کار را برایتان انجام دهد.

 

افزایش انطباق

مسائل مربوط به سازگاری خاص به طور خاص برای پرداخت‌های آنلاین بوجود می‌آیند که در هیچ جای دیگری یافت نمی‌شوند، از جمله افزایش مداوم الزامات قانونی و گواهی‌نامه‌های فن‌آوری ضروری مانند PCI. این امر می‌تواند بسیاری از شرکت‌ها را در مورد آنچه که مسائل قانونی برای آن‌ها به معنی آن است و آنچه که آن‌ها برای به روز رسانی در سیستم‌های خود برای اطمینان از انطباق با آن‌ها مورد نیاز است، رها کند تا آن‌ها جریمه و مجازات نشوند.

توصیه: از منابع صنعت آنلاین پیروی کنید تا در مورد تغییرات به روز بمانید و بتوانید بهترین تصمیمات را در مورد فرایندهای پرداخت آنلاین خود بگیرید. بلاگ ها، نشریات، گروه‌ها و فروم های متعدد، موضوعات مربوط به سازگاری و انطباق را پوشش می‌دهند تا شما بتوانید در این موضوع ها آپدیت باشید.

از منابع صنعت آنلاین پیروی کنید تا در مورد تغییرات به روز بمانید و بتوانید بهترین تصمیمات را در مورد فرایندهای پرداخت آنلاین خود بگیرید. بلاگ ها، نشریات، گروه‌ها و فروم های متعدد، موضوعات مربوط به سازگاری و انطباق را پوشش می‌دهند تا شما بتوانید در این موضوع ها آپدیت باشید.

راه‌حل‌های بالقوه برای چالش‌های پرداخت آنلاین

شرکت‌ها می‌توانند با جستجوی کمک از سوی شرکت‌های پرداختی که راه‌حل‌های تکنولوژیکی را که مستقیما به این مسائل مربوط می‌شوند، به پیگیری این چالش های پرداخت آنلاین بپردازند. این شرکت‌ها نه تنها ابزارهای لازم را فراهم می‌کنند، بلکه می‌توانند آموزش و دوره هایی ارائه کنند تا اطمینان حاصل شود که سایر شرکت‌ها می‌توانند از تمام فرصت‌های موجود در پرداخت‌ها به صورت آنلاین با وجود تمام چالش‌های ذکر شده به صورت یک روش مقرون‌به‌صرفه و کارآمد استفاده کنند.

زمانی که به دنبال یک پلتفرم پرداخت برای کار با در رابطه با این چالش‌های منحصر به فرد هستید، از سوال کردن نهراسید، مستقمیا جویا شوید که چطور می‌توانند به طور خاص به شما کمک کنند که با وجود موانع کار کنید و چطور از مزایای پرداخت آنلاین بهره‌مند شوید.

شما باید اطمینان حاصل کنید که بهترین ارائه دهنده راه‌حل برای شما، فن‌آوری و ابزار اثبات‌شده را دارد تا امنیت و سازگاری مورد نیاز شما را تضمین کند و همچنین زیرساختی را که می‌تواند با سیستم‌های موجود شما ادغام شود را ارائه کند و یا سیستم هایی که شما در حال حاضر استفاده می کنید را با روشی مقیاس پذیر بهبود بخشد.

مرتبط بخوانید : همه نکات امنیتی که برای فعالیت درفضای مجازی باید بدانید!

بنابراین بسیاری از شرکت‌های پرداخت در حال حاضر طیف متنوعی از خدمات را ارایه می‌کنند. کارهای خود را انجام دهید و حتی از دوره‌های آزمایشی متعدد استفاده کنید تا ویژگی‌هایی را که شما به عنوان مفید یا ضروری برای کسب‌وکار خود می‌بینید را امتحان کنید. در نظر بگیرید که چگونه این گزینه‌ها می‌تواند برای شما کارساز باشد و به شما کمک کند آنچه را که می‌خواهید به دست آورید و به جامعه خود خدمت کنید.

در مطالب آیدی پی :

مطلب قبلی:

افزونه درگاه پرداخت آیدی پی برای J2Store

زمان مطالعه: ۲ دقیقه
برگزاری کمپین به کمک آیدی پی
مطلب بعدی:

برگزاری کمپین به کمک آیدی پی

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.